Klub Sportowy Sokół Kleczew

Porażka Młodzików w Skulsku.

4 października 2022

W niedzielę 2 października zespół Młodzików  Sokoła Kleczew wybrał się do Skulska na mecz ligowy z miejscowym „Orionem”.

Chłopcy od początku spotkania starali się w przemyślany sposób budować ataki na bramkę przeciwnika. Pomimo tego to gospodarze już w siódmej minucie objęli prowadzenie.

Młodzi zawodnicy Sokoła  starali się szybko odpowiedzieć, a najlepszą okazję na wyrównanie miał Kacper Szygenda. Niestety jego strzał minął bramkę gospodarzy.

W drugiej części gry chłopcy dążyli do wyrównania, ale i tym razem zabrakło szczęście. Kolejny strzał Kacpra Szygendy odbił się od słupka, a jeszcze jeden przeleciał nad poprzeczką Oriona. Dobrą sytuację miał też Kacper Kryrowicz, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany przez obrońcę.

Broniący się Orion wyprowadził kontrę po naszym rzucie rożnym i ustalił wynik meczu na 2:0.

Szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale nie wynik był w dniu dzisiejszym najważniejszy, a to, że chłopcy z pełną świadomością starali się konstruować ataki od własnej bramki i próbowali przenieść elementy doskonalone podczas treningu na warunki meczowe – mówił po meczu opiekun Sokoła Rafał Starzyński.

Skład : Jałoszyński Patryk(Br), Kałużny Kacper, Sroka Filip, Wiśniewski Mateusz, Sadowski Jakub, Bugajski Jan, Błaszczyk Piotr, Jóźwiak Michał (C), Szygenda Kacper, Cichoń Marcel, Kryrowicz Kacper

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER WSPIERAJĄCY SOKOŁA KLECZEW

SPONSORZY TWELFTH PLAYER +

SPONSORZY TWELFTH PLAYER

SPONSORZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY MEDIALNI