Klub Sportowy Sokół Kleczew

Raport młodzieżowy z boisk ligowych

7 maja 2025

Podopieczni Pawła Wenta odnieśli cenne zwycięstwo na wyjeździe w meczu III ligi okręgowej młodzików, pokonując SMS Konin 5:3. Młode Sokoły zaprezentowały odważną i konsekwentną grę zarówno w ofensywie, jak i defensywie, co pozwoliło im zdobyć trzy punkty w trudnym meczu.
Zwycięstwo na tak wymagającym terenie stanowi ważny krok w stronę dalszego rozwoju drużyny, a zaangażowanie i waleczność młodych piłkarzy zasługują na szczególne uznanie. Gratulacje dla całej drużyny!
Głównym bohaterem spotkania był Gracjan Betler, który zdobył dwie bramki i zaliczył asystę przy kolejnym trafieniu. Ponadto, na listę strzelców wpisali się także Wiktor Osada i Igor Pietrzykowski. Każda bramka była efektem zespołowej pracy, z precyzyjnymi asystami od Ignacego Sypniewskiego, Adriana Lenartowskiego i Igora Pietrzykowskiego.

 

SMS Konin – Sokół Kleczew 3:5

Bramki dla Sokoła:
Wiktor Osada, asysta Antoni Chwaciński
Gracjan Betler, asysta Adrian Lenartowski
Gracjan Betler, asysta Igor Pietrzykowski
Gracjan Betler, asysta Ignacy Sypniewski
Igor Pietrzykowski, asysta Ignacy Sypniewski

Kadra:
Adrian Lenartowski (br, k), Filip Szkudelski, Oskar Jesiołowski, Aleksander Nawrocki, Oskar Lewandowski, Jan Zajfert, Wojciech Langner, Franciszek Biegasiewicz, Antoni Chwaciński, Wiktor Osada, Ignacy Sypniewski, Aleksander Wendt, Igor Pietrzykowski, Gracjan Betler

 

 

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY WSPIERAJĄCY

PARTNERZY MEDIALNI